Arrival
Departure

Wydarzenia i aktualności

Dr Ewa Kempisty-Jeznach

Łamie stereotypy i naprawia mężczyznom to, co z wiekiem, ilością stresu i liczbą przepracowanych nadgodzin, funkcjonuje coraz gorzej. Chodzi przede wszystkim o głowę i nie tylko…

Romantyczny weekend dla dwojga

Ucieczka od świata- do miejsca, gdzie zadbamy o Wasze zmysły.. Poprzez zapach, smak i dotyk zapewnimy, że urok wspólnie spędzonego czasu zapamiętacie na zawsze. Zaskocz ukochaną osobę i zaproś ją na romantyczny pobyt w Martianach 21 pełen niezapomnianych chwil.

Aktywny weekend w lesie

Aktywny styl życia to przede wszystkim zdrowie i młodość. Pokażemy Wam Mazury od najpiękniejszej strony! Świeże powietrze, las, jazda konna, liczne ścieżki spacerowe, biegowe i rowerowe, poprawiające kondycję organizmu zabiegi SPA, basen, sauna.. Zapraszamy!

Become engaged amid the romantic scenery of Masuria

Becoming engaged is one of the most important moments in life. Now we give you the opportunity to experience it at Martiany 21.
Specially for this occasion, we provide for you many charming places in our guesthouse, depending on your preferences and expectations. We will prepare everything according to your vision and expectations.
It will be an unforgettable experience.

Vouchers

Vouchers

Are you looking for an idea for an original gift for your loved one?
And maybe you want to show appreciation your employees?
We tailor our voucher to suit your needs.

Martiany 21 - Wszelkie prawa zastrzeżone 2017

realizacja: redpeppers.pl