Przyjazd
Wyjazd

Wydarzenia i aktualności

Imprezy okolicznościowe

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę organizacji urodzin, imienin, jubileuszy, rocznic i mniejszych bali, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich Gości.

Majówka na Mazurach

Zapraszamy do spędzenia tegorocznej majówki w hotelu Martiany 21. Słońce, radość, przestrzeń, przyroda – w połączeniu z pyszną kuchnią i klimatycznym wnętrzem to gwarancja udanego wypoczynku majowego.
Będzie radośnie, majowo, wyjątkowo!

Oferta Sylwestrowa 2022

Oferta Sylwestrowa 2022

Magiczne Święta Bożego Narodzenia

Zapraszamy do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w hotelu Martiany 21.
Urokliwa Mazurska sceneria, wyjątkowa atmosfera z licznymi atrakcjami oraz wyśmienita kuchnia sprawią, iż spędzą Państwo u nas niezapomniane oraz wyjątkowe Święta.
Poświeć czas i oczaruj się ciszą oraz wyjątkowym klimatem tego miejsca .

Noc Andrzejkowa

Noc 29-30 listopada to czas magiczny. Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Andrzejki, czyli wieczorną noc połączoną z wykonywaniem wróżb w Hotelu Martiany21 w samym sercu mazur .
Dawniej wierzono, że w tym czasie możnazajrzeć w przyszłość

Polski Bon Turystyczny

U nas zrealizujesz Polski Bon Turystyczny!

Romantyczny weekend dla dwojga

Ucieczka od świata- do miejsca, gdzie zadbamy o Wasze zmysły.. Poprzez zapach, smak i dotyk zapewnimy, że urok wspólnie spędzonego czasu zapamiętacie na zawsze. Zaskocz ukochaną osobę i zaproś ją na romantyczny pobyt w Martianach 21 pełen niezapomnianych chwil.

Aktywny weekend w lesie

Aktywny styl życia to przede wszystkim zdrowie i młodość. Pokażemy Wam Mazury od najpiękniejszej strony! Świeże powietrze, las, jazda konna, liczne ścieżki spacerowe, biegowe i rowerowe, poprawiające kondycję organizmu zabiegi SPA, basen, sauna.. Zapraszamy!

Zaręczyny w romantycznej scenerii Mazur

Zaręczyny to jedna z najważniejszych chwil w życiu. Teraz dajemy Wam możliwość przeżycia jej w Martianach 21.
Specjalnie na tą okazję oddajemy do Waszej dyspozycji wiele urokliwych zakątków naszego pensjonatu, w zależności od Waszych preferencji i oczekiwań.

Martiany 21 - Wszelkie prawa zastrzeżone 2017

realizacja: redpeppers.pl