Arrival
Departure

Events and News

Free night!

Zostań 3 noce, a 4tą dostaniesz za darmo!
Jesień na Mazurach to jeden z najbardziej malowniczych okresów w roku! Zobacz Martiany 21 w złotej poświacie a my przedłużymy Twój relaksujący czas, z dala od miejskiego zgiełku.

Jesienny Relaks na Mazurach

Dookoła las, łąki i dużo pozytywnej energii. Mazurskie powietrze i nieziemsko błogi stan dla tych co kochają naturę. Pamiętaj, że już jeden dzień spędzony w lesie, zmniejsza ilość hormonów stresu i redukuje poziom adrenaliny.

Święta Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia w Martianach 21

Jak przetrwać święta i nie zwariować?
Już same przygotowania do świąt sprawiają, że jesteśmy drażliwi i skorzy do kłótni. A myśl o spotkaniu z rodziną budzi dodatkowy lęk. Jak zatem przeżyć te święta i nie nabawić się choroby nerwowej ani wrzodów?

PRZYJEDŹ DO NAS!…

Sylwester
Blisko Natury

Martiany 21 to wyjątkowe miejsce dla poszukujących wytchnienia i ciszy oraz miłośników zwierząt i natury. Zapraszamy na Sylwestra w niezwykłej atmosferze mazurskiego lasu, bez stresu i pogoni, z dala od zgiełku, w kameralnym otoczeniu i towarzystwie.

Romantyczny weekend dla dwojga

Ucieczka od świata- do miejsca, gdzie zadbamy o Wasze zmysły.. Poprzez zapach, smak i dotyk zapewnimy, że urok wspólnie spędzonego czasu zapamiętacie na zawsze. Zaskocz ukochaną osobę i zaproś ją na romantyczny pobyt w Martianach 21 pełen niezapomnianych chwil.

Aktywny weekend w lesie

Aktywny styl życia to przede wszystkim zdrowie i młodość. Pokażemy Wam Mazury od najpiękniejszej strony! Świeże powietrze, las, jazda konna, liczne ścieżki spacerowe, biegowe i rowerowe, poprawiające kondycję organizmu zabiegi SPA, basen, sauna.. Zapraszamy!

Become engaged amid the romantic scenery of Masuria

Becoming engaged is one of the most important moments in life. Now we give you the opportunity to experience it at Martiany 21.
Specially for this occasion, we provide for you many charming places in our guesthouse, depending on your preferences and expectations. We will prepare everything according to your vision and expectations.
It will be an unforgettable experience.

Vouchers

Vouchers

Are you looking for an idea for an original gift for your loved one?
And maybe you want to show appreciation your employees?
We tailor our voucher to suit your needs.

Martiany 21 - Wszelkie prawa zastrzeżone 2017

realizacja: redpeppers.pl